حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱ 8 رجب 1444 Sunday, 29 January , 2023 ساعت ×
برگزیدگان هفتمین جشنواره ابوذر گلستان تجلیل شدند/ درخشش گلستان ما در هفتمین جشنواره ابوذر
10 مارس 2022 - 22:13
شناسه : 3573
بازدید 272
9

هفتمین جشنواره ابوذر استان گلستان امروز چهارشنبه با تجلیل از ۳۲ برگزیده بخش‌های گوناگون به کار خود پایان داد. در بخش گزارش جشنواره، زهرا قزلسفلی رتبه اول و میثم محسنی کوتنائی رتبه سوم از ایرنا و داود خاندوزی از گلستان ما شایسته تقدیر معرفی شدند. در بخش ویژه مصاحبه مریم بزی از خبرگزاری مهر شایسته […]

ارسال توسط : منبع : گلستان ما
پ
پ

هفتمین جشنواره ابوذر استان گلستان امروز چهارشنبه با تجلیل از ۳۲ برگزیده بخش‌های گوناگون به کار خود پایان داد.

در بخش گزارش جشنواره، زهرا قزلسفلی رتبه اول و میثم محسنی کوتنائی رتبه سوم از ایرنا و داود خاندوزی از گلستان ما شایسته تقدیر معرفی شدند.

در بخش ویژه مصاحبه مریم بزی از خبرگزاری مهر شایسته تقدیر داوری، رقیه بشارت نیا از پژواک سخن و مهدی باقریان از خبرگزاری ایسنا شایسته تقدیر جشنواره شدند.

در بخش ویژه خبر محدثه حیدری گرجی از ایرنا و رضا جامی از راه اترک شایسته تقدیر شدند.

در بخش ویژه تیتر زهره رجبی از گلستان ما شایسته تقدیر داوری و نرگس تجری از زرین نامه شایسته تقدیر شدند.

در بخش ویژه عکس فائزه کابلی نفر اول، شقایق عباس‌زاده رتبه دوم و علی دهقان رتبه سوم را کسب کردند.

در بخش ویژه نماهنگ علیرضا کلانتری رتبه اول، ابولفضل طبسی رتبه دوم و مصطفی‌کیا از خبرگزاری صدا و سیما رتبه سوم را کسب کردند.

در بخش ویژه موشن گرافیک بابک صمیمی رتبه اول، سیده زهرا نیری رتبه دوم و ام کلثوم دهقان از خبرگزاری صدا و سیما سوم شدند.

در بخش ویژه فیلم کوتاه مهدی رییسی رتبه اول و عباس بهرامی از خبرگزاری صدا و سیما دوم شدند و راحله حصاری از ایرنا رتبه سوم را به دست آوردند.

در بخش ویژه یادداشت محمد دیلم‌کتولی و فاطمه عبدی از خبرگزاری فارس شایسته شناخته شدند.

در بخش عام یادداشت حاج سعیدی، خارکوهی و مصیب عباسی شایسته شدند.

در بخش عام این جشنواره و در بخش گزارش اعظم محبی از خبرگزاری مهر اول، علی لکزانوری از ایرنا دوم و مریم شریفی از خبرگزاری مهر سوم شدند.

به گزارش ایرنا، اصحاب رسانه گلستان ۸۵۵ اثر در قالب عکس، موشن گرافیک، فیلم کوتاه، مقاله، گزارش، یادداشت، مصاحبه، خبر و تیتر به این جشنواره ارسال کردند که از این تعداد ۳۵۶ اثر مکتوب، ۱۰۷ اثر چندرسانه ای و ۳۹۲ اثر عکس بود. همچنین  در این جشنواره پژواک سخن، خبرگزاری فارس، گلستان ما، گلستان مهر و تلنگر کتول به عنوان رسانه های ابوذری انتخاب شدند.

همچنین در مشی ابوذری محمدرضا بهرامی، حسین پایین محلی، اسماعیل البرزی، سید پیام حسینی و رسول آبادی با نظر هیئت داوران انتخاب شدند.

در بخش چهره سال ابوذری نیز محمد خادملو و مجتبی لشکربلوکی و در بخش اجرایی جشنواره رضا روشنی به عنوان چهره ابوذری برگزیده شد.

این جشنواره در گلستان با رویکرد تحقق شعار سال و دولت اسلامی برگزار شد که نگاه بومی به حوزه کشاورزی، دامپروری، آبزیان و محرومیت‌زدایی، تحقق دولت اسلامی با رویکرد مشارکت حداکثری و مطالبه‌گری و دولت و مجلس انقلابی از موضوعات مورد تاکید بود.

استان گلستان ۴۲ پایگاه خبری، ۱۳۶ دفتر رسانه ای شامل خبرگزاری، نشریه چاپی و الکترونیکی و ۱۶۵ نماینده نشریه سراسری فعال دارد.

تقدیر از حسین پایین محلی در مراسم هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان گلستان

💥 محمد خادملو در هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان به عنوان چهره شاخص ابوذری سال ۱۴۰۰ انتخاب شد

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.