حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۳ 2 شوال 1445 Wednesday, 10 April , 2024 ساعت ×
برگزیدگان هفتمین جشنواره ابوذر گلستان تجلیل شدند/ درخشش گلستان ما در هفتمین جشنواره ابوذر
10 مارس 2022 - 22:13
شناسه : 3573
بازدید 495
15

هفتمین جشنواره ابوذر استان گلستان امروز چهارشنبه با تجلیل از ۳۲ برگزیده بخش‌های گوناگون به کار خود پایان داد. در بخش گزارش جشنواره، زهرا قزلسفلی رتبه اول و میثم محسنی کوتنائی رتبه سوم از ایرنا و داود خاندوزی از گلستان ما شایسته تقدیر معرفی شدند. در بخش ویژه مصاحبه مریم بزی از خبرگزاری مهر شایسته […]

ارسال توسط : منبع : گلستان ما
پ
پ

هفتمین جشنواره ابوذر استان گلستان امروز چهارشنبه با تجلیل از ۳۲ برگزیده بخش‌های گوناگون به کار خود پایان داد.

در بخش گزارش جشنواره، زهرا قزلسفلی رتبه اول و میثم محسنی کوتنائی رتبه سوم از ایرنا و داود خاندوزی از گلستان ما شایسته تقدیر معرفی شدند.

در بخش ویژه مصاحبه مریم بزی از خبرگزاری مهر شایسته تقدیر داوری، رقیه بشارت نیا از پژواک سخن و مهدی باقریان از خبرگزاری ایسنا شایسته تقدیر جشنواره شدند.

در بخش ویژه خبر محدثه حیدری گرجی از ایرنا و رضا جامی از راه اترک شایسته تقدیر شدند.

در بخش ویژه تیتر زهره رجبی از گلستان ما شایسته تقدیر داوری و نرگس تجری از زرین نامه شایسته تقدیر شدند.

در بخش ویژه عکس فائزه کابلی نفر اول، شقایق عباس‌زاده رتبه دوم و علی دهقان رتبه سوم را کسب کردند.

در بخش ویژه نماهنگ علیرضا کلانتری رتبه اول، ابولفضل طبسی رتبه دوم و مصطفی‌کیا از خبرگزاری صدا و سیما رتبه سوم را کسب کردند.

در بخش ویژه موشن گرافیک بابک صمیمی رتبه اول، سیده زهرا نیری رتبه دوم و ام کلثوم دهقان از خبرگزاری صدا و سیما سوم شدند.

در بخش ویژه فیلم کوتاه مهدی رییسی رتبه اول و عباس بهرامی از خبرگزاری صدا و سیما دوم شدند و راحله حصاری از ایرنا رتبه سوم را به دست آوردند.

در بخش ویژه یادداشت محمد دیلم‌کتولی و فاطمه عبدی از خبرگزاری فارس شایسته شناخته شدند.

در بخش عام یادداشت حاج سعیدی، خارکوهی و مصیب عباسی شایسته شدند.

در بخش عام این جشنواره و در بخش گزارش اعظم محبی از خبرگزاری مهر اول، علی لکزانوری از ایرنا دوم و مریم شریفی از خبرگزاری مهر سوم شدند.

به گزارش ایرنا، اصحاب رسانه گلستان ۸۵۵ اثر در قالب عکس، موشن گرافیک، فیلم کوتاه، مقاله، گزارش، یادداشت، مصاحبه، خبر و تیتر به این جشنواره ارسال کردند که از این تعداد ۳۵۶ اثر مکتوب، ۱۰۷ اثر چندرسانه ای و ۳۹۲ اثر عکس بود. همچنین  در این جشنواره پژواک سخن، خبرگزاری فارس، گلستان ما، گلستان مهر و تلنگر کتول به عنوان رسانه های ابوذری انتخاب شدند.

همچنین در مشی ابوذری محمدرضا بهرامی، حسین پایین محلی، اسماعیل البرزی، سید پیام حسینی و رسول آبادی با نظر هیئت داوران انتخاب شدند.

در بخش چهره سال ابوذری نیز محمد خادملو و مجتبی لشکربلوکی و در بخش اجرایی جشنواره رضا روشنی به عنوان چهره ابوذری برگزیده شد.

این جشنواره در گلستان با رویکرد تحقق شعار سال و دولت اسلامی برگزار شد که نگاه بومی به حوزه کشاورزی، دامپروری، آبزیان و محرومیت‌زدایی، تحقق دولت اسلامی با رویکرد مشارکت حداکثری و مطالبه‌گری و دولت و مجلس انقلابی از موضوعات مورد تاکید بود.

استان گلستان ۴۲ پایگاه خبری، ۱۳۶ دفتر رسانه ای شامل خبرگزاری، نشریه چاپی و الکترونیکی و ۱۶۵ نماینده نشریه سراسری فعال دارد.

تقدیر از حسین پایین محلی در مراسم هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان گلستان

? محمد خادملو در هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان به عنوان چهره شاخص ابوذری سال ۱۴۰۰ انتخاب شد

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.