حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ 28 جماد أول 1445 Sunday, 10 December , 2023 ساعت ×
دکتر حسن بیارجمندی «دبیر کارگروه همبستگی اجتماعی و هویت ملی» کشور شد
01 مارس 2023 - 10:12
شناسه : 4989
بازدید 355
8
طی حکمی از سوی معاون وزیر علوم؛

طی حکمی از سوی دکتر عبدالحسین کلانتری معاون فرهنگی وزیر علوم، رئیس دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی گلستان به عنوان دبیر کارگروه همبستگی اجتماعی و هویت ملی وزارت علوم شد. بدون تردید آنچه بیش از همه در این روزها کشور لازم و حیاتی است توجه به همبستگی و انسجام جمعی حول هویت ملی کشور است […]

ارسال توسط : منبع : ایسنا/گلستان
پ
پ

طی حکمی از سوی دکتر عبدالحسین کلانتری معاون فرهنگی وزیر علوم، رئیس دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی گلستان به عنوان دبیر کارگروه همبستگی اجتماعی و هویت ملی وزارت علوم شد.

بدون تردید آنچه بیش از همه در این روزها کشور لازم و حیاتی است توجه به همبستگی و انسجام جمعی حول هویت ملی کشور است که این نیاز در فضای دانشگاهی و میان دانشجویان به عنوان موتور محرکه جامعه و اعتلا بخش این مرز و بوم بیش از پیش محسوس است.

از این رو تشکیل کارگروه همبستگی اجتماعی و هویت ملی در معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان یک ابتکار ارزشمند و به هنگام در دستور کار قرار گرفته که می تواند اثرات ثمربخش خود را به زودی به منصه ظهور برساند.

دکتر «عبدالحسین کلانتری» معاون فرهنگی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به همین منظور طی حکمی با توجه به سوابق و فعالیت های انسجام بخش رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی استان گلستان، دکتر «حسن بیارجمندی» را به عنوان دبیر این کارگروه مهم و حساس منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است:

نظر به تعهـد، دانش و توانمنـدی های جنابعالی و با پیشـنهاد مـدیرکل محترم سیاسـتگذاری و برنـامه ریزی فرهنگی و اجتماعی، به عنوان «دبیر کارگروه همبستگی اجتماعی و هویت ملی» این معاونت منصوب می شوید.

انتظـار می رود بـا همکـاری معاونـان، مـدیران و کارشـناسان فرهنگی و اجتمـاعی دانشـگاه‌هـا و صـاحب نظران ایـن حـوزه، بـا بررسـی موضـوع درجلسـات هـم اندیشـی و هـم فکری، راهبردهـا و راهکارهای مناسبی برای ارتقاء فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها تمهید نمائید.

به گزارش ایسنا دکتر حسن بیارجمندی دستیار استاندار گلستان در امور اقوام و مذاهب و همچنین مشاور شورای هماهنگی معاونین فرهنگی دانشگاههای منطقه ۲ کشور نیز بوده و به عنوان یکی از تحلیل گران فرهنگی، اجتماعی و رسانه ای سالها به فعالیت مشغول بوده است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.